yukarı çık
     

Sultan B*****

Sultan B*****


Lise / Matematik


Gaziantep ->Şahinbey

Eğitim Vizyonu

Hacettepe Üniversitesinden mezun olmanın verdiği tecrübe, sisteme tam hakimiyet ve eğlenceli bir anlatımla sınavlar korkunuz olmasın! "Ben başardım, siz de başaracaksınız!" KPSS Türkiye 18.si oldum . Size Neler Kazandırabilirim A...


Notice: Undefined index: statu in /home/dersfixax/domains/dersfix.com/public_html/pages/kurumdetay.php on line 259
Eğitmen No #7528303
Unvan
Şehir Gaziantep
İlçe Şahinbey
Telefon 5077359216
Eğitmen E-Posta Adresi buyukhan.sultan@icloud.com
Eğitmen Ders Verme Mekanı Online,Öğrencinin Evi
Eğitmen Ders Verme Biçimi Grup Dersi,Bire Bir Ders,Sınıf Dersi
Eğitim Verdiği Kategori Lise / Matematik
Eğitim Vizyonu Hacettepe Üniversitesinden mezun olmanın verdiği tecrübe, sisteme tam hakimiyet ve eğlenceli bir anlatımla sınavlar korkunuz olmasın! "Ben başardım, siz de başaracaksınız!" KPSS Türkiye 18.si oldum . Size Neler Kazandırabilirim Analitik bakış açısı: Soruda benden ne istiyor sorusunun cevabını bulmayı ve soruya metodolojik bakmayı kazandırabilirim. Bu sayede hangi soru tiplerinde ne yapmanız gerektiğini, bir soruyu çözemediğiniz zaman b planını devreye sokmayı öğretebilirim. Dersleri Nasıl İşlerim İlk birkaç dakika önceki ders (öğrenciyle ilk dersimiz değilse) tekrara ayırırım. Sonra yeni konuyla ilgili öğrencinin bildiklerini teyit edip bilmediklerini maddeler halinde anlatıp örnek sorularla pekiştiririm. Eğer soru çözümü yapıyorsak yanlış yapılan veya yapılamayan soruların doğru çözümleri üzerinde dururum. Öğrencinin soruyu neden doğru çözemediği bu noktada benim için kritiktir. İnstagram ve youtube da matematigin.sultani hesabına bakabilir fikir sahibi olabilirsiniz .
Eğitim Bilgileri Hacettepe Matematik Öğretmenliği mezunu
Başarılar - Ödüller - Sertifikalar KPSS Türkiye 18.
Ücretsiz Tanışma Dersi Hayır
Verdiği Eğitim Ücret Online Ücret Tecrübe Yılı Sertifika
 

Eğitmenin Video Galerisi

Eğitmenin Foto Galerisi

Eğitmenin Blog Yazıları

Henüz blog yazısı bulunmamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Bilmenizde Fayda Var

Dilerseniz kurum kendi hazırlar. Dilerseniz Dersfix ekibinin profesyonel grafik tasarım ekibi sizin için ücret karşılığında hazırlar.