yukarı çık
     

NEDEN DERSFİX?

Teknoloji baş döndürücü hızla ilerliyor. Bu baş döndürücülükten eğitim de nasibini alıyor. Pandemi, bu değişimi daha da ileriye taşıdı. Eğitim, dört duvardan öteye geçip parmaklarımızın ucuna kadar geldi. Mevlâna'nın deyimiyle yeni şeyler söylemek zamanlarındayız. Eski bakış açısıyla yeni duruma adapte olmak mümkün değil.
Dersfix, eğitimi de içine alan "bu yeni zamanlarda"  paydaşları bir araya getirmeyi hedefliyor. Bunu yaparken kolay ve nitelikli olmaya önem veriyor. Çünkü eğitimde paydaşları bir araya getirmek bireysel olarak çok külfetli ve yorucu bir iştir. Söz gelimi özel ders veren bir eğitmenin sosyal medya üzerinden tanıtım yapması ve reklam vermesi uzun ve süreklilik isteyen bir iştir. Dersfix bunu tek bir adres üzerinden yapıyor.  Hem de kahve içme kolaylığında. Eğitmenlerin ve eğitim kurumlarının tek yapması gereken şey siteye üye olmak.
Ders almak isteyen veya çocuğuna iyi bir eğitim kurumu arayanların adresi de Dersfix'tir. Tek yapmanız gereken Dersfix.com sitesini ziyaret etmek.
Dersfix, geniş bir içeriye sahip bir eğitim sitesidir. Eğitmenlerin ve eğitim kurumlarının kendilerini ifade edebileceği blog yazıları, tanıtımlar, videolar ve afişler Dersfix'te. Bu yönüyle benzerlerinden bir adım öne çıkmaktadır.
Dersfix, dinamiktir. Günceli takip eder, sizi güncel olan ile buluşturur.  Eğitime dair her konuda size yardımcı olur. Söz gelimi üniversite tercihleri yaparken kendinizi yalnız hissetmezsiniz. En doğru tercihleri yapmanızı sağlayacak rehber öğretmenler ile sizi buluşturur.
Dersfix, istek ve önerileri dikkate alır. Bildiğini okumaz. Eğitim yolculuğunda her bireye, her görüşe önem verir. Ortak akıl ile hareket eder. 'Ben' ya da 'biz' değil 'hepimiz' kelimesini merkeze koyar. 
Dersfix'in yelpazesi geniştir. Okul derslerinden müziğe, sanattan kişisel gelişime, bilgisayardan spora her kademeden, her branştan eğitmenleriyle büyük bir aile olduğunun farkındadır.
Dersfix, kazandığını yine eğitime yatırır. Bir ülkede en önemli şeyin eğitim olduğunun farkındadır.
Dersfix'in kadrosu profesyoneldir. Tasarım ekibimizin tasarımları son derece kalitelidir.  Bu farkı sitemizde ve bize ait tasarımlarda size hissettireceklerine kuşkumuz yok. Yazılım ekibimiz ise size en iyisini hazırlamak için büyük emek verdi, vermeye devam ediyor. Tecrübelerinden yararlandığımız eğitim danışmanlarımızın bize kattıklarını da yadsıyamayız.
O halde değişime hazır olun. Dersfix ile özel dersin ve eğitimin tadını çıkarın.